ГОЛОВНА / ПРО НАС
Про нас
Наша місія
Основна увага завжди приділяється попиту наших клієнтів під час розробки. Як ми можемо допомогти вам досягти ваших цілей за допомогою нашого асортименту обладнання для автомийок, очисних машин і систем?

Основними тут є гігієна та чисте, свіже робоче місце. Але є також задоволення користувача, аспекти вартості та наше мікро- та макросередовище. З таким ставленням DiBO створює машини, які виконують свою роботу досконало, для людей, які люблять виконувати свою роботу досконало.
Незважаючи на те, що якість нашої продукції є очевидною, на наш погляд, продуктивність машин також привертає нашу постійну увагу. Інноваційна технологія, яка є чистішою та екологічнішою, дизайн, який є практичним та ергономічним, двигуни, які працюють тихіше, або системи, які очищають потужніше.

Кожного разу разом з вами у пошуках очисної машини, яка просто краща. Наше високотехнологічне виробниче середовище, наші кваліфіковані кадри та гострий погляд на ринок складають основу цієї «зеленої бригади». І ця чистота для вас теж велика чеснота.
Наша історія
1970 - 1972 роки
Пан Кріст ван ден Борн, засновник бренду DiBO, розпочав свою першу компанію у Валкенсварді (Нідерланди).

1972 - 1978 роки
Він спеціалізував свою компанію на продажі мийних апаратів високого тиску.

1978 - 1980 роки
Пан ван ден Борн розпочав власне виробництво мийних апаратів високого тиску з холодною водою під торговою маркою DiBO в Арендонку (провінція Антверпен, Бельгія). Це початкове виробництво було скромним початком із 5 співробітниками та 250 м² комерційних приміщень.

1980 рік
DiBO розпочав власну розробку очисників високого тиску з гарячою водою/мийних апаратів високого тиску з гарячою водою.

Виробничу площу було розширено до 2500 м², а кількість працівників зросла до 15 осіб.

1989 - 2004 роки
DiBO створила спеціальні дочірні компанії, такі як центри продажу та обслуговування в Нідерландах і Бельгії:

DiBO Benelux BV у Ваарденбурзі (Нідерланди) - Компанія з продажу та обслуговування - Спеціалізація: Роздрібна торгівля - мийки високого тиску з холодною та гарячою водою для приватного використання та промислового прибирання - пилососи - підмітальні машини - скрубери - аксесуари для прибирального обладнання.
DiBO Zwijndrecht BV в Zwijndrecht (NL) - Компанія з продажу та обслуговування - Спеціалізація: виробництво та харчова промисловість - обладнання для промислового очищення.
DiBO Nieuw-Vennep BV в Nieuw-Vennep (NL) - Компанія з продажу та обслуговування - Спеціалізація: клінінгова промисловість - обладнання для контрактного прибирання, мийки під тиском для промислового прибирання, миття вікон, миття стін...
DiBO Car-& Truckwash BV at Waalwijk (NL) - Компанія з продажу та обслуговування - Спеціалізація: обладнання для мийки автомобілів і спеціалізація: мийка автомобілів, мийка вантажівок, установок для чищення автобусів, метро, поїздів і трамваїв, систем очищення баків і мийки коліс .
DiBO Antwerpen NV at Wommelgem (B) - Компанія з продажу та обслуговування - Спеціалізація: Роздрібна торгівля, прибирання та виробництво - мийки високого тиску з холодною та гарячою водою для приватного використання та промислового прибирання - пилососи - підмітальні машини - скрубери - аксесуари для прибирального обладнання, обладнання для договірне прибирання, мийки високого тиску для промислового прибирання в причіпному виконанні.
DiBO Deinze NV at Deinze (B) - Компанія з продажу та обслуговування - Спеціалізація: виробництво та харчова промисловість - промислове очисне обладнання.
DiBO Car- & Truckwash NV at Borgerhout (B) - Компанія з продажу та обслуговування - Спеціалізація: обладнання для автомийки та спеціалізація: мийка автомобілів, мийка вантажівок, установок для чищення автобусів, метро, поїздів і трамваїв, систем для чищення цистерн і коліс .

1999 - 2000 роки
Загальна площа комерційних приміщень DiBO Group зараз займає 10 000 м². У DiBO працює 120 людей, 40 з яких працюють на виробництві, а близько 80 відповідають за адміністрування, продажі, встановлення та обслуговування.

Було створено експортний відділ, який займався виробництвом, що постійно зростає, і він розповсюджує очисники високого тиску та мийки високого тиску DiBO в Європі та на інших ринках Азії, Африки та Австралії.

2001-2005 роки
DiBO продовжувала свою індустріальну філософію та покращувала свою продукцію.

Запуск мобільної установки високого тиску на причепі до робочого тиску до 500 бар при загальній витраті 1800 л/год.

DiBO оптимізував організацію компанії та розширив повний асортимент промислових засобів для чищення для особистої гігієни, обладнання … для промислового застосування.

2006 рік
DiBO Nederland BV - Waardenburg (NL) - DiBO об'єднала свої голландські компанії в одній новій будівлі.

2007 рік
DiBO представляє нову мийку високого тиску на причепі з робочим тиском до 600 бар: мийку високого тиску DiBO JMB-L 600/30.

DiBO NV модернізує свій виробничий відділ, встановивши підйомний пристрій і снасті для швидшого обслуговування попиту на продукт.

DiBO виходить за межі кордонів і засновує німецьку філію в Лінгені.

2008 рік
DiBO представляє дві абсолютно нові мийні машини високого тиску: нову мийку високого тиску з холодною водою, ECN, і нову мийку високого тиску з гарячою водою, IBH.
Обидва повністю оновлені. Вони мають сучасний ергономічний дизайн, оснащені новітніми технологіями та виготовлені з високоякісних матеріалів.

Нові мийки високого тиску з гарячою водою мають вбудований новий DiBO GreenBoiler.
Ця повністю нова високотехнологічна система опалення також була розроблена компанією DiBO і має такі переваги:

Економія палива
Більш екологічний
Низька вартість обслуговування
Висока ефективність (>92%)
Низький рівень викидів CO²
Як бачите, 2008 рік став інноваційним для наших очисників високого тиску з холодною та теплою водою, особливо з огляду на екологічне майбутнє!

2009 рік
DiBO Antwerp переїжджає... Початок 2009 року розпочато будівництво нової будівлі у Воммельгемі. У листопаді 2009 року роботи завершені, і DiBO Antwerp NV перебуває в новому приміщенні, розташованому в SMB-parc Kapelleveld - Sint-Jansveld 7 у Wommelgem.

Розробка продукту також триває: GreenBoiler стає стандартом для очищувачів високого тиску JMB-H на причепі, а також випускається версія цього агрегату високого тиску з опорою. Завдяки своїй функціональності він затребуваний підприємцями з різними цілями прибирання. Також запущено: 2 версії мобільного модуля записувача з GreenКотел під назвою theDiBO HotBox. Запущено скрубер-сушарку ECS, яка дозволяє лише з однією машиною очищати за допомогою мікроволокнистого текстилю та традиційних щіток...

2010 рік
Кріст ван ден Борн, засновник DiBO, помер 1 червня у віці 81 року.

2010-2011 роки
CleanGREEN - це девіз DiBO у 2010 році!! DiBO запускає JMB-H WWC, новий очисник високого тиску з теплою водою на причепі з автономною подачею вакууму, доступний у різних комбінаціях двигун/насос. WWC означає Waste Water Control, іншими словами: можливість негайно відновити брудну воду. Крім того, до цього пристрою можна підключити кілька професійних аксесуарів, наприклад, мийник для підлоги, мийник для стін, бак тощо. Коротше кажучи, ця нова миюча машина є дуже екологічною та може використовуватися в багатьох секторах.

2012-2013 роки
2012 - DiBO просувається вперед із своєю екологічною філософією:

Не тільки всередині, тепер і зовні: ЗЕЛЕНИЙ. Відтепер машини DiBO характеризуються зеленим кольором.
Апарат високого тиску DiBO типу JMB-M на причепі готовий до запуску. Цей новий очисник високого тиску на причепі характеризується як виключно екологічний, енергозберігаючий очисник високого тиску на причепі для професійного використання.
2013 - завод DiBO в Арендонку розширюється. Для збільшення виробничих потужностей будується новий виробничий цех площею 1000 м².

Новий компактний очищувач високого тиску з холодною водою побачив світ: DiBO ECN-S. Якість і висока продуктивність у компактному дизайні.
2013 - ДіБО вводить в експлуатацію нове виробниче приміщення.

Існуючі 6000 м² виробничих площ розширюються не менше ніж на 1000 м². Інфраструктура модернізована. Зараз доступний мостовий кран для будівництва причепів високого тиску. Також додано два нових приміщення для випробувань: одне для випробування очищувачів високого тиску з електричним приводом і інше для очисних машин, що працюють від паливних двигунів.
2013 - DiBO виходить за межі кордону і засновує французьку філію. Відтоді DiBO France є точкою контакту для французького ринку.

2014-2016 роки
2014 - DiBO знову досягла успіху у зниженні споживання палива за допомогою останнього покоління причепів високого тиску JMB-M 500/30. Це досягається завдяки використанню теплообмінника в поєднанні з двигуном з водяним охолодженням (Kohler Direct Injection) з геніальною системою старт/стоп.

2016 - DiBO запускає IBH-S, абсолютно новий очисник високого тиску з гарячою водою, який використовує систему подвійного нагрівання. Ця унікальна комбінація ізольованої електричної системи попереднього підігріву та GreenBoiler означає, що буфер гарячої води завжди доступний, і машина споживає менше палива.

2017-2018 роки
2017 - DiBO представляє ультракомпактний JMB-S, причіп з гарячою водою високого тиску, красивий для очей і оснащений найсучаснішими та екологічними технологіями.

Щоб зробити очищення під високим тиском ще простішим, цей причіп високого тиску стандартно оснащений цифровим дисплеєм та інтуїтивно зрозумілим керуванням. Машина також надзвичайно легка і має низький центр ваги на рівні осі. Це забезпечує оптимальний розподіл ваги, що відчувається на комфорті водіння. Щоб тягнути цей причіп, не потрібні спеціальні водійські права.

Окрім стандартної версії, цей причіп високого тиску JMB-S також доступний як повна опційна версія «+». Дана конструкція має електронну індикацію рівня палива і води в баку і електронний контроль газу з автоматичним холостим ходом.

2018 рік - колекція очисників високого тиску з холодною водою отримує ґрунтовне оновлення. Завдяки функціональному та ергономічному дизайну ECN-S, найменшого члена сімейства ECN, DiBO представляє три абсолютно нові моделі: DiBO ECN-M, ECN-L, PTL-M і PTL-L.

Очисники високого тиску виготовлені виключно міцні та ударостійкі з використанням високоякісних матеріалів. Необхідна увага також була приділена простоті використання. Усі агрегати високого тиску ідеально збалансовані і тому легко маневрені.

Усі три машини також мають 2 вбудовані тримачі для фурнітури та підвіску для кріплення електричного кабелю та шланга. Іншою особливістю є стандартне вбудоване підйомне вушко, тому машини також можна легко підняти за допомогою крана.

2020 рік
2020 рік – екологічне прибирання з двома останніми розробками DiBO у галузі причепів.

З випуском DiBO JMB-ME та DiBO JMB-MG DiBO продовжує свій екологічний курс. Обидва мобільні очисники високого тиску з гарячою водою на причепі були оснащені DiBO GreenBoiler-CNG нового покоління. Цей екологічно чистий пальник працює на СПГ, що зменшує витрати на паливо та підвищує ефективність. Крім того, GreenBoiler-CNG забезпечує дуже низькі викиди CO2.

DiBO JMB-ME - це очисник високого тиску з електродвигуном з водяним охолодженням, що приводиться в рух літій-іонним акумулятором 25 кВт/год. Система керування батареєю, яка керує причепом, забезпечує тривалий термін служби батареї та збереження її продуктивності. Ще один плюс: завдяки електродвигуну виробництво шуму цієї моделі падає до <75 дБ.

DiBO JMB-MG — очисник високого тиску, який працює повністю на стисненому природному газі. Причіп оснащений двигуном Kubota з водяним охолодженням на CNG-Gas з ЕБУ, керованим CAN BUS, який точно керує всіма параметрами двигуна під контролем блоку управління DiBO. Цей двигун також оснащений системою рекуперації тепла, яка частково нагріває воду для очищення в баку.

2020-2021 роки
Розширення комерційного приміщення в Арендонку

У ДіБО була можливість купити сусідню ділянку зліва. Промислова будівля на новопридбаній ділянці буде збережена. Потім нова секція будівлі з’єднує обидві існуючі будівлі компанії. Розширення означає, що розмір наших комерційних приміщень в Арендонку збільшився на 2500 м², з 1000 м² додаткових виробничих площ і 1500 м² складу та диспетчерського відділу з двома завантажувальними платформами та зоною завантаження та розвантаження для невеликих вантажівок і фургонів.

Деякі цифри:

Загальна площа бізнесу 10 000 м², з яких 4 000 м² – складські приміщення та 1 000 м² будівельні площі. Решта 5000 м² займають складальні приміщення, приміщення для тестування наших машин і офісні приміщення
Нова секція = 9м заввишки
2 вантажно-розвантажувальні доки
2021 – DiBO на шляху до сталого майбутнього!

На початку березня на даху новобудови в напрямку схід-захід було встановлено 318 фотоелектричних (PV) сонячних панелей. За гарних погодних умов сонячні батареї навіть забезпечать нам повну самоокупність у постачанні енергії для всієї компанії! Крім того, встановлюючи наші сонячні батареї, ми щорічно скорочуємо 20,01 тонни викидів CO2.

Крім того, на нашій території встановлено 8 зарядних станцій для електромобілів (EV) / Plugin Hybrid. Цим ми не тільки робимо послугу електроводіям, але й робимо внесок як компанія у світ без викидів.
Давайте начнем сотрудничество
Нажмите кнопку ниже и получите бесплатную консультацию
Украина, г. Киев, ул. ЯКОВА ГНЕЗДОВСКОГО 1Д
быстрая навигация
+38 (067) 374-03-00
+38 (044) 583-03-19
© "Dibo" 2024. Все права защищены.
Продукты DiBO
Инвестору
Услуги
skatwashukraine@gmail.com
Пн-Пт: 09:00 - 18:00
Сб-Вс: Выходной