Слідкуйте за останніми новинами DiBO Cleaning Systems!

Гігієнічне прибирання та дезінфекція громадських локацій та інших відкритих місць

Новий коронавірус, який викликає захворювання COVID-19, змусив людей все більше усвідомлювати свою особисту безпеку, коли вони вживають заходів для особистого захисту від вірусу. Все більше людей залишаються вдома, щоб запобігти зараженню та поширенню вірусу. А коли хтось виходить на вулицю, для соціального дистанціювання дотримується відстань не менше 1,5 метра. Маски та антибактеріальні гелі розходяться як гарячі пиріжки.

Але ми не повністю на карантині. Люди все ще користуються громадським транспортом і чекають на зупинках і станціях, залишають велосипеди в громадських велопарках або роблять коротку перерву на лавці під час прогулянки. З огляду на можливе пом’якшення заходів, пов’язаних із коронавирусом, школи, громадські майданчики та інші ігрові зони, спортивні об’єкти тощо також можуть поступово знову відкритися. Тому ми вже повинні бути готові до зростаючого попиту на швидкі та ефективні способи гігієнічного очищення та дезінфекції громадських приміщень та інших відкритих місць.

DiBO може допомогти тут! Наш DiBO SteamGREEN! Очисники високого тиску з функцією подачі пари (140 °C при максимальному тиску 30 бар) ідеально підходять для досягнення ретельного очищення та високого рівня гігієни. Наші очисні системи також економічні з точки зору споживання, водночас вони надзвичайно зручні та універсальні.

Ретельне та гігієнічне очищення парою

Очищення парою – це швидкий, високоефективний і екологічно чистий спосіб ретельного очищення. Висока температура (140 °C) забезпечує легке видалення забруднень і дезактивацію патогенів, бактерій і вірусів. Наукові дослідження нового коронавірусу (SARS-CoV-2) показали, що за температури навколишнього середовища 70 °C вірус більше не виявлявся через п’ять хвилин.

Відпарювання також є дуже м’якою технікою очищення, де не використовується надмірний тиск (максимум 30 бар) і використовується невелика кількість води. Таким чином, цей метод обробки парою означає, що поверхня завжди залишається неушкодженою.
Пара також проникає в усі тріщини, шви та нерівності на поверхні, а утворення аерозолів зменшується, оскільки пара з’єднується з брудом і використовується лише низький тиск.

Тому для ретельного та гігієнічного очищення важливо:

  • чистити при дуже високій температурі (140 ° C) і під низьким тиском
  • тримайте сопло фурмика якомога ближче до поверхні, що очищається
  • продовжуйте чистити кожну ділянку протягом кількох секунд.