Слідкуйте за останніми новинами DiBO Cleaning Systems!

Продуктові інновації DiBO на Demopark 2023

DiBO GmbH з великим задоволенням чекає на вас у Demopark в Айзенасі. Цього року будуть представлені три абсолютні продуктові новинки. Вперше в історії DiBO буде представлений повний кузов для комунальної техніки з технологією гарячої води DiBO для очищення та видалення бур’янів. Другою абсолютною новинкою на виставці є акумуляторний очисник високого тиску з холодною водою JMB-ME-C, наразі унікальний на ринку. І останнє, але не менш важливе, це стаціонарний очищувач високого тиску з холодною водою CPU-SB open. Завдяки змінним батареям EGO він особливо підходить для встановлення в транспортних засобах, щоб мати можливість очистити важкодоступні предмети самостійно.

Крім цих нововведень, буде представлено нове покоління популярного трейлера JMB-M JMB-MD. У подальшому розвитку цього продукту основна увага приділялася екологічності та зручності для користувача. Наприклад, спеціально розроблена багатоступенева система пальника дозволила досягти значної економії палива під час роботи. Користувача радує нова шухляда для всіх аксесуарів і зручний у використанні «центральний замок».

Завдяки цим подальшим розробкам DiBO хоче надати своїм партнерам і клієнтам у сфері муніципальних технологій додаткові інструменти для досягнення найкращих рішень прибирання для часто складних завдань міст і муніципалітетів за допомогою довговічних і простих в обслуговуванні машин.

Усі партнери, клієнти та зацікавлені сторони запрошуються ознайомитися з продукцією на стенді E-584 та отримати детальну консультацію. Про фізичне самопочуття також буде добре подбати.