Слідкуйте за останніми новинами DiBO Cleaning Systems!

Відкрийте для себе дві наші останні розробки у світі трейлерів

Ознайомтеся з нашими двома останніми причепами високого тиску для інтенсивного використання: DiBO JMB-ME та DiBO JMB-MG.
Обидва мобільні очисники високого тиску з гарячою водою на причепах добре виглядають і є технологічно справжніми екологічними моментами.

Агрегати були оснащені DiBO GreenBoiler-CNG нового покоління. Цей екологічно чистий пальник працює на стисненому природному газі, тому ваші витрати на паливо менші, а ви досягаєте вищої ефективності. GreenBoiler-CNG також має набагато нижчі викиди CO2.

Хочете знати більше?
Перегляньте відео нижче або зв’яжіться з нашими фахівцями з продуктів для отримання додаткової інформації.

Будьте екологічні з JMB-ME

DiBO JMB-ME — це очисник високого тиску з електродвигуном з водяним охолодженням, який приводиться в дію від літій-іонної батареї з потужністю 25 кВт/год. Система керування батареєю, яка керує причепом, забезпечує тривалий термін служби батареї та збереження її робочої ємності. Ще один плюс: завдяки електродвигуну рівень шуму цієї моделі знижений до < 75 дБ.

Будьте зелені з JMB-MG

DiBO JMB-MG — очисник високого тиску, що працює виключно на СПГ. Для цього очисник високого тиску на причепі має двигун Kubota з водяним охолодженням, що працює на стисненому природному газі, з керованим CAN-BUS ECU, який точно регулює всі параметри двигуна, керовані блоком керування DiBO. Цей двигун також має систему рекуперації тепла, яка частково попередньо нагріває воду для очищення.