Слідкуйте за останніми новинами DiBO Cleaning Systems!

Дилер DiBO YES Machinery успішно проводить День відкритих дверей в ОАЕ

Минулого тижня, з 21 по 23 лютого, YES Machinery, наш шановний дилер DiBO в Об’єднаних Арабських Еміратах, організував яскравий День відкритих дверей. Ці три дні також була присутня компанія DiBO Cleaning Systems.

Ця подія надала DiBO унікальну можливість продемонструвати свою передову техніку та підключитися до цільової аудиторії. Декілька машин DiBO були представлені, включаючи ECN-S 130/10, ECN-S 160/20, ECN-S 210/15, PTL-M 200/18 і IBH-S 210/15.

Значною перевагою внутрішньої виставки є можливість залучення клієнтів, які дійсно зацікавлені в нашій продукції. Усі відвідувачі були особисто запрошені компанією YES Machinery, що забезпечило цілеспрямовану аудиторію.

Серед учасників були як існуючі користувачі машин DiBO, так і потенційні клієнти, які шукали консультації щодо своїх потреб у прибиральному обладнанні. Основна увага була зосереджена на промислових розчинах для чищення, які підходять для інтенсивного щоденного використання.

День відкритих дверей, який проходить вже втретє, зайняв три просторі зали з окремими стендами для різних постачальників. DiBO та Frank були розташовані у спеціальному залі, наголошуючи на рішеннях для очищення, де обидва бренди пропонували рішення щодо очищення під високим тиском та парою.

Деякі факти та цифри:

  • Дата: 21-23 лютого
  • Розташування: вільна зона Хамрія, Шарджа, ОАЕ
  • Учасники: 50+ постачальників
  • Експонується: понад 500 машин і технологій
  • Живі демонстрації: захоплюючі демонстрації продуктів
  • VIP-обслуговування: учасники насолоджувалися смачним обідом, ексклюзивними гаджетами та справжньою червоною доріжкою.
  • Коли завіси цього успішного Дня відкритих дверей закриваються, DiBO висловлює вдячність YES Machinery за їхню видатну організацію та сподівається на подальший успіх у задоволенні зростаючих потреб наших клієнтів.